Masz już dość i czujesz, że w końcu musi się coś zmienić. W Waszym związku pojawił się kryzys i oboje nie wiecie jak możecie go pokonać. Najgorsze co możecie zrobić w takiej sytuacji, to udawać, że nic się nie dzieje.

Jeżeli chcecie uratować ten związek, musicie lepiej zrozumieć swoją sytuację, bo tylko wtedy będziecie wiedzieli jak ją naprawić. Oto 4 książki, które mogą Wam w tym pomóc. Dzięki nim, możecie odzyskać Waszą miłość.

To się nie uda. 10 błędów, które zniszczą każdy związek – Patryk

Najnowsza książka, która w prosty i przystępny sposób opisuje najczęstsze problemy, które mogą zniszczyć każdy związek. Można ją przeczytać w całości, albo skupić się na problemach, które dotyczą Cię w danym momencie. To jej ogromna zaleta, szczególnie w sytuacji, gdy jak najszybciej musicie zająć się Waszym problemem.

Napisana jest przez psychologa, ale nie znajdziesz w niej przydługich i nieciekawych fragmentów. Dostaniesz za to garść praktycznych rad, które możesz zastosować od razu. Przeczytasz też o przykładach innych par, które zmagały się z problemami podobnymi do Twoich.

Ta książka nadaje się idealnie dla osób, które przeżywają obecnie kryzys w związku. Polecam ją również osobom, które w przeszłości miały problem ze sprawami sercowymi. Możliwe, że Twoje związkowe porażki wynikały z błędów, których można uniknąć. Jednak, aby było to możliwe, musisz być najpierw świadoma tych błędów.

Jeżeli chcesz stworzyć naprawdę szczęśliwy i trwały związek, musisz wystrzegać się tych 10 błędów, które w dzisiejszym świecie są prawdziwą plagą. Jeżeli masz dość kłótni i zgrzytów z partnerem, sięgnij po tę książkę, a Twój związek może się zmienić. Jestem pewien, że pomoże Ci ona w zbudowaniu związku, o którym zawsze marzyłaś.

Kup teraz książkę: To się nie uda. 10 błędów, które zniszczą każdy związek – Patryk

Psychologia miłości – Bogdan Wojciszke

Wyjątkowa książka jednego z najlepszych polskich psychologów zajmujących się tematem miłości. Mimo tego, że została wydana już kilka lat temu, nadal jest szalenie aktualna. Profesor Bogdan Wojciszke rozkłada wszystkie składniki miłości na czynniki pierwsze. Pokazuje nasze uczucia z perspektywy psychologii społecznej.

W książce znajdziesz wiele badan i niuansów na temat miłości. Jeżeli dobrze się w nią wczytasz, pomoże Ci lepiej zrozumieć Twój związek. Dzięki tej książce możesz również lepiej zrozumieć siebie, swojego partnera, a nawet innych ludzi z Waszego najbliższego otoczenia.

Jest to jedna z najchętniej czytanych książek o tematyce miłości w ostatnich latach. Przeczytały ją już dziesiątki tysięcy Polaków i na pewno dzięki niej w wielu związkach zaszły poważne zmiany. Jest to książka o głębokich uczuciach, ale także o lęku i stracie. Dotyka głębokich problemów, z którymi prędzej czy później będzie się musiał zmierzyć każdy z nas.

Jeżeli chcesz zgłębić temat miłości i innych uczuć, ta książka będzie właśnie dla Ciebie. Niech nie przeraża Cię ilość stron (jest to najdłuższa książka w zestawieniu), bo czyta się ją naprawdę dobrze. Znajdziesz w niej nie tylko naukowe i akademickie podejście do miłości, ale także wskazówki, które pomogą Wam w codziennym życiu we dwoje.

Kup teraz książkę: Psychologia miłości – Bogdan Wojciszke

Sztuka obsługi penisa – Przemysław Pilarski, Andrzej Gryżewski

Od razu muszę uprzedzić, że to nie jest książka tylko dla kobiet lub tylko dla mężczyzn. W wielu związkach problemy zaczynają się właśnie w sferze seksualnej, ale nadal jest to dla nas temat tabu. Nie potrafimy rozmawiać o „tych sprawach” szczególnie w sytuacji, kiedy coś zaczyna w nich szwankować.

Właśnie dlatego warto sięgnąć po tę książkę i w końcu pozbyć się ze swojej głowy mitów, które wyniszczają naszą seksualność. A tych mitów jest naprawdę sporo. Kiedy w końcu przestaną one dominować w Waszej sypialni, będziecie mogli zacząć się cieszyć w pełni swoim życiem seksualnym.

Dzisiejszy świat na każdym kroku aż kipi od seksualnych podtekstów. W ten sposób wydaje się nam, że na temat seksu wiemy już wszystko i nie wypada nam o nic pytać. Coraz więcej par cierpi z tego powodu, bo ich życie seksualne nie daje im za wielkiej satysfakcji. Oczekiwania mijają się z rzeczywistością i pojawia się rozczarowanie.

A kiedy nawet sobie uświadomimy, że przydałoby się wprowadzić jakieś zmiany do sypialni, to zazwyczaj podchodzimy do tego tematu zbyt płytko. Szukamy magicznych rozwiązań, które mają sprawić, że nasz problem zniknie w pięć minut. Wydaje nam się, że jak znajdziemy jakąś rewelacyjną pozycję, albo łykniemy jakąś pigułkę, to wszystko się zmieni. Jednak to kolejna bzdura, którą próbują nam wmówić reklamy.

Udane życie seksualne zawsze zaczyna się od głowy. Jeżeli panuje w niej przeciąg i ciągle błądzicie gdzieś myślami, nie musicie się już dłużej dziwić, że nie satysfakcjonuje Was seks. Aby w sypialni było miło i przyjemnie, nie można tam wnosić śmieci, które zatruwają Waszą atmosferę. Nie można tam przynosić problemów, które od razu rozładowują seksualne napięcie.

Ta książka może odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących seksualności, które od dawna chodzą Wam po głowie, ale boicie się wypowiedzieć ich na głos. Znajdziecie tam naprawdę wiele porad, które sprawią, że Wasze życie seksualne może przenieść się na zupełnie inny poziom. A przecież bez udanego życia seksualnego trudno mówić o udanym związku, prawda?

Kup teraz książkę: Sztuka obsługi penisa – Przemysław Pilarski, Andrzej Gryżewski

Miłość. I co dalej? – Tatiana Mindewicz-Puacz

Tatiana Mindewicz-Puacz, czyli słynna mentorka z Projektu Lady, napisała bardzo przystępną i ciekawą książkę na temat miłości. Pokazuje w niej, że nie sztuką jest się zakochać. Sztuką jest rozwijać związek i budować go na solidnych fundamentach, które przetrwają późniejsze zawirowania.

Tatiana dotyka bardzo ważnego problemu, z którym zmaga się obecnie wiele par. Niby żyjemy we dwoje, ale każdy z partnerów czuje się strasznie samotny. Przestajemy rozmawiać na ważne tematy i oddalamy się od siebie. Nasz związek zmierza w złą stronę i w pewnym sensie jesteśmy tego świadomi, ale zupełnie nie mamy pojęcia co możemy z tym zrobić.

Właśnie w takich sytuacjach ludzie najczęściej przymykają oczy i wmawiają sobie, że samo się wszystko jakoś ułoży. Jednak zazwyczaj dzieje się coś zupełnie innego. Pojawiają się konflikty i rany, o których trudno zapomnieć. Zamiast miłości pojawia się żal i szereg pretensji. Czy skądś to znasz?

Ta książka pomoże Ci zrozumieć za co jesteś odpowiedzialna w swoim związku, a za co odpowiedzialności brać nie możesz. Dowiesz się z niej również tego, jakie są oznaki rozpadającego się związku.

Możesz być zaskoczona, ale pojawiają się one dużo wcześniej, niż sama masz świadomość, że w Waszej relacji dzieje się coś złego. Chyba nie chciałabyś przegapić takich sygnałów?

Kup teraz książkę: Miłość. I co dalej? – Tatiana Mindewicz-Puacz

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here